Ü.T Haberler

Ünal Turan Kimdir?

Ünal Turan Kimdir ?

Ünal Turan 18 Nisan 1985, Sivas doğumlu olup çocukluğundan bu yana modifiyeli araçlara merak saran ve araçlara bir birinden farklı, güzelleştirme yöntemiyle tanınmış bir kişidir.Ünal Turan yaptığı araçlar sayesin de tanınmış olup “Farzetki bu aşkı yaşamadık hiç” sözüyle de gündeme sürekli gelmiştir.

Bu yürüdüğü yol da bir çok bedel ödemiştir. Sürekli haber bültenlerine çıkan Ünal Turan modifiye sevdası yüzünden cezalar almıştır.

Ünal Turan ilk zamanlar Facebook sayfası ile tanınmış sonrasın da instagram da gündeme gelmiştir.

Ünal Turan Youtube kanalını da kurup yaptığı araçların başından itibaren tüm detaylarını kanalında paylaşmaktadır.

Ünal Turan Dükkanı Nerede? 

Kendine ait bir dükkanı bulunmamaktadır. Bireysel olarak hizmet vermektedir. Arabasını modifiye yapmak isteyen kişilere desteğini esirgememektedir.

Ünal Turana Nasıl Ulaşırım?

Yoğun olduğundan dolayı ulaşmak biraz zor olmaktadır. Kendisine sitemizin iletişim formlarından mesajınızı bırakabilirsiniz. Konuya göre muhakkak size geri dönüş sağlanacaktır.

Ünal Turan Yaptığı Araçlar?

Yaptığı araçlara sitemizde üzerinden Galeri kısmından ulaşabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarından da görebilirsiniz.

 

Bir Yorum

  1. Slm ben yurt disindan geldim suan kadiköy atasehir deyim saglik sorunu icin türkiyeye geldim ve gelirken direksyonuda aldim ünal turan abimiz bize bi yardimci olursa burda bizi kesip bicmesinler kendi tanidigi yere bizi getirirse hem görüsmüs hem tanismis oluruz mutlu olurum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu